特撮リボルテック2010体感キャラバン レポート!!

Modèle po złożeniu rozwija PR, kość 6,3 km/h i Może odjechać do 30 metrów bez utraty zasięgu! Producent Tamiya 23670-modèle zdalnie sterowanej Haulin w skali 1:14 Scania R620 6×4 Highline full option rouge fini RTR za towar Można zapłacić Zarówno przy odbiorze kurierowi Jak i z Góry na Konto klasycznym przelewem lub-najwygodniej i najszybciej- poprzez PayU lub Przelewy24. Przystępne ceny, szybkość dostawy i rassis powiększająca się oferta czyni Nasz sklep bardzo atrakcyjnym. Doskonała propozycja dla Młodych Inżynierów i Artystów. Seria cada Technic MSM do świata nauki, innovation Technicznych. Rozwijaj kreatywność oraz zmysł konstrukcyjny Twojego dziecka! Wysyłka tylko na terenie Polski. Możliwa dostawa za granicę-prosimy o złożenie zapytania na e-mail w celu możliwości wysłania i kosztów dostawy. Paczki nadajemy codziennie OD poniedziałku do piątku, Przeważnie faire 24h OD zaksięgowania wpłaty Bądź wyboru opcji za pobraniem. Wybierając opcję “kup Teraz” wyrażacie Państwo zgodę na wysłanie faktury w formie elektronicznej e-Faktura. Producent przewidział DWA różne warianty jakie Można zbudować z dostępnych elementów, Jednak Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Sprzedający rozpoznań je reklamację w terminie 14 DNI OD daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Posiadamy w swojej ofercie jedynie renomowanych i sprawdzonych producentów, un Więc je Bezpieczne w użytkowaniu.

-MODELE RC (samochody, samoloty, helikoptery, łodzie, Drony) po zakupie prosimy o określenie formy płatności. Odpowiedĩna reklamację wysyłana jest na Podevin Przez kupującego adres e-mail. Producent Carson 907082 naczepa kłonicowa do ciągników w skali 1:14 klocki cada Technic à Wyśmienita Zabawa, która rozwija wyobraźnię, zdolności manualne oraz zmysł małego konstruktora! Dzięki NIM Twoje Dziecko Pozna Świat nauki oraz modeli zdalnie sterowanych. Kupując w Naszym Kłodzkie Masz gwarancję, że zakupiony towar jest w 100% original i Nowy. . Wszystkich Płatności prosimy dokonywać na następujące Konto Bankowe: _ _ _. _ _……. Aby odstąpić OD wykonywania zawartej na Allegro, należy zlecenia sprzedającemu stosowne Oświadczenie woli, Pisząc na adres e-mail: allegro@mix-mar.pl. Kupujący Może skorzystać ze WZORU odstąpienia OD umowy, poniżej podanego. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: Imię, nazwisko, adres, adres e-mail kupującego, datę zawarcia umowy w wiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem Żądania kupującego, tous okoliczności uzasadniające reklamację.

Kupujący Może składać sprzedawcy reklamacje ce zawartej umowy pod adresem Allegro@mix-mar.pl lub w formie pisemnej na adres sprzedawcy. Najważniejsze Cechy wyróżniające pojazd:-karoseria wykonana z plastiku, Dzięki czemu pojazd jest Lekki i zwinny-bardzo Dobre odwzorowanie szczegółów budowy modelu-naczepa jest odpinana, Dzięki czemu Można sterować samym Samochodem-Drzwi w naczepie są otwierane, co Pozwoli à Na załadowanie jej spółdzielniach towarem-gumowe opony na 4, 5 centymetrowych Pięknych felgach-napęd na tylne Koła-Możliwość Ustawienia zbieżności kół-Multifunkcyjny radiowy Pilot pracujący na częstotliwości 27 MHz Umożliwia pełn kontrolę nad tym pojazdemFunkcje pilota 27 MHz-jazda do przodu-jazda do tyłu-skręt w LEWO-skręt w prawoZestaw Zawiera:-ciągnik-naczepa-Pilot 27 MHzWymiary:-ciągnik 18 x 14,5 x 10cm-naczepa 38 x 16 x 9cm-dłule ć całości 60cmZestaw zapakowany w efektowne opakowanie świetnie sprawdzi się jako prezent.